Olbrzymi sukces i światowy poziom podczas 3. Corocznej Konferencji Bariatrycznej!

17.06.2018

Tematem przewodnim 3. Międzynarodowej Konferencji Bariatrycznej oraz warsztatów 3D Live w laparoskopii, były najnowsze osiągnięcia w dziedzinie światowej chirurgii bariatrycznej.

W sobotę, 16 czerwca gościliśmy ponad 80 lekarzy - wybitnych specjalistów z całej Polski, Niemiec, Wielkiej Brytani, Turcji i innych europejskich krajów, którzy uczestniczyli w 3. Międzynarodowej Konferencji oraz Warsztatach 3D LIVE w laparoskopii bariatrycznej pod hasłem: "Jak bezpieczna jest dziś operacja bariatryczna?"

Znamienitych gości, wybitnych prelegentów i pozostałych uczestników warsztatów powitała dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler, Prezes Zarządu KCM Clinic. Motywem przewodnim konferencji, było bezpieczeństwo zabiegów Bariatrycznych.

Była to już nasza 8. Konferencja naukowa organizowana przez KCM Clinic. Zakończone właśnie przedsięwzięcie jest zapowiedzią kolejnych, specjalistycznych konferencji w KCM Clinic w niedalekiej przyszłości. Już w październiku, konferencja poświęcona Małoinwazyjnej Chirurgii Kręgosłupa oraz Karkonoska Konferencja Implantologiczna.

4. Konferencja Bariatryczna z Warsztatami już na przełomie maja/czerwca 2019r. Zapraszamy.

« Aktualności