Skorzystaj z zabiegów medycznych w klinice w sercu Karkonoszy

Skorzystaj z zabiegów medycznych w klinice w sercu Karkonoszy

KCM Clinic znajduje się w stolicy Karkonoszy – Jeleniej Górze. To wyjątkowe miasto, z pięknym, barokowym rynkiem i uroczymi uliczkami. W samym jego centrum jest miejsce, w którym medycyna nabiera nowego wymiaru, a leczenie – nowej jakości. ZOBACZ NA MAPIE

Dojazd i kontakt »

Wypełnij formularz poniżej - skontakujemy się z Tobą!

 • Odpiszemy lub oddzwonimy w ciągu 24 h (pon.-sob.)
 • Doradzimy, przygotujemy indywidualną ofertę
Bez zobowiązań

Nasza oferta

Przyjedź w Karkonosze i skorzystaj z kompleksowej opieki medycznej w KCM Clinic. Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej.

 • Zaopiekujemy się Tobą

  Wraz z pierwszym kontaktem z KCM Clinic otrzymasz pomoc indywidualnego Opiekuna Turysty medycznego, który ustali Twój plan pobytu i leczenia.
 • Zorganizujmey pobyt od A do Z

  Zapewnimy transport z/na lotnisko/dworzec, zarezerwujemy pokój dla Ciebie i osoby towarzyszącej w jednym ze sprawdzonych hoteli.
 • Polecimy najlepsze atrakcje turystyczne

  Zadbamy o Twój czas wolny proponując atrakcje turystyczne, zwiedzanie miasta i udział w licznych wydarzeniach kulturalnych.

Dlaczego KCM Clinic?

Dlaczego KCM Clinic?

Pacjent zgłaszający chęć przyjazdu do KCM Clinic otrzymuje wsparcie indywidualnego Opiekuna, który koordynuje pobyt Turysty Medycznego i dba o jego komfort w czasie pobytu w Karkonoszach. Zapewniamy kompleksową obsługę od pierwszego kontaktu, poprzez rezerwację hotelu, transport po zorganizowanie tłumacza oraz usług dodatkowych. Wszystkie świadczenia oferowane w KCM Clinic odpowiadają międzynarodowym standardom i są wykonywane na najwyższym poziomie. Wiele z naszych usług medycznych jest tańszych nawet o 70% od tych, wykonywanych zagranicą. W czasie leczenia można poznać Karkonosze - jeden z najchętniej odwiedzanych regionów Dolnego Śląska.

KCM Clinic

 • Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009
 • Jest członkiem Polish Association od Medical Tourism (PAMT)
 • Współpraca z lekarzami specjalistami z Sanford Health w USA

Co o Nas mówią?

 • Z zabiegów w KCM Rehabilitacja skorzystała moja córka, której dokuczał ból kręgosłupa. Diagnoza zespołu rehabilitacji była trafna, a zalecone zabiegi skuteczne. Bóle kręgosłupa ustały, córka może wreszcie funkcjonować normalnie i cieszyć się życiem.

 • Jestem Pacjentką KCM Clinic od ponad dwóch lat. Wyrażam pełne uznanie za opiekę i leczenie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów leczenia W KCM Clinic, ponieważ moje dolegliwości ustępują.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij prosty formularz - to wszystko co musisz zrobić. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy indywidualny program pobytu.

Zamów kontakt »