Piotr Drozdowski
Chirurgia plastyczna
Oddział / Klinika: Centrum Chirurgii Plastycznej
Poradnia: Poradnia Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Krótko o specjalizacji:

Dr Piotr Drozdowski posiada specjalizację z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. W szczególny sposób w swojej pracy zawodowej interesuje się chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną, nowoczesnymi technikami stosowanymi w medycynie estetycznej oraz mikrochirurgią.
Odbył wiele krajowych i zagranicznych staży w oddziałach chirurgii plastycznej, m.in. we Wrocławiu, Łęcznej, Gdańsku, Warszawie, Perugii, Padwie, Berlinie i Debreczynie.
W kwietniu 2016, jako pierwszy specjalista chirurgii plastycznej w Polsce zdał serię egzaminów specjalistycznych w Brukseli i stał się członkiem Europejskiej Rady Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W ramach konsultacji w poradni specjalista oferuje/Wykonywane zabiegi operacyjne:

Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza głównie w kwestii schorzeń i dolegliwości takich jak nowotwory złośliwe i łagodne, odparzenia, odmrożenia, blizny czy odleżyny. Zajmuje się też osobami borykającymi się z rozszczepem twarzy, warg i podniebienia. Pacjenci, którzy odbędą wizytę u dr Piotra Drozdowskiego mogą liczyć na całe spektrum profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów. Należy tu wymienić wygładzanie zmarszczek botoksem lub kwasem hialuronowym, usuwanie rozstępów, blizn i cellulitu oraz lifting (twarzy, szyi, powłok brzusznych). Przeprowadza plastykę uszu, nosa, pośladków, a nawet warg sromowych. Pacjenci skorzystać mogą z zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego, dzięki któremu można trwale usunąć niechciane owłosienie i zamknąć naczynka.

Dodatkowe informacje

Dr Piotr Drozdowski to także tłumacz wykładów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Autor i współautor ponad 20 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych recenzowanych czasopismach medycznych. Ma na swoim koncie wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych.
Telefon: 75 645 20 12
Lokalizacja: Jelenia Góra