Grzegorz Kierzynka
Chirurgia plastyczna, Chirurgia ogólna
Oddział / Klinika: Centrum Chirurgii Plastycznej, Oddział Chirurgii Ogólnej
Poradnia: Poradnia Chirurgii Ogólnej, Poradnia Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Krótko o specjalizacji:

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2000 roku związany z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Chirurgią plastyczną zajmuje się od około 2004 roku zarówno w aspekcie rekonstrukcyjnym i estetycznym. Ukończył szkolenie i uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej w 2016 roku.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i innych.

W ramach konsultacji w poradni specjalista oferuje/Wykonywane zabiegi operacyjne:

Posiada certyfikaty ukończenia kursów polskich i zagranicznych z zakresu chirurgii estetycznej dotyczących liposukcji, modelowania sylwetki z użyciem przeszczepów tkanki tłuszczowej,
korekcji piersi, nosa, uszu, liftingu twarzy itp. oraz medycyny estetycznej (użycie toksyny botulinowej, wypełniaczy, kwasu hialuronowego, nici liftingujących).
Aktualnie zajmuję się głównie chirurgią plastyczną i estetyczną, rekonstrukcjami wad wrodzonych, zniekształceń pourazowych i po operacjach onkologicznych, oparzeniami i chirurgią ręki.

 

Znajomość języków obcych:

Angielski, Rosyjski

Telefon: 75 645 20 12
Lokalizacja: Jelenia Góra