Skontaktuj się z koordynatorem
+48 75 645 2012

Napisz do nas wiadomość
chirurgia.plastyczna@kcmclinic.pl

Chirurgia sylwetki

Chirurgia sylwetki jest skuteczną metodą poprawy pewności siebie i poczucia własnej wartości u pacjentów. Chirurgia sylwetki może poprawić i przekształcić struktury ciała, aby poprawić wygląd i zwiększyć samoocenę. KCM Clinic oferuje szeroką gamę zabiegów chirurgii sylwetki, które są wykonywane przez doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej.

Chirurgia sylwetki polega na odtworzeniu, rekonstrukcji lub zmianie wyglądu ludzkiego ciała. Można ją podzielić na dwie kategorie: chirurgię rekonstrukcyjną (ma na celu odtworzenie części ciała lub poprawę jego funkcjonowania) oraz kosmetyczną (ma na celu poprawę wyglądu sylwetki).

Chirurgia sylwetki może przynieść trwałe i znaczące zmiany w wyglądzie pacjenta. Dlatego ważne jest, aby rozważyć swoje motywy, dla których chcesz zmienić to, jak wyglądasz. Wiele cech fizycznych można z powodzeniem zmienić poprzez operację chirurgii sylwetki. Należy mieć realistyczne oczekiwania co do tego, co można osiągnąć i zrozumieć ryzyko związane z zabiegiem chirurgicznym, aspekty medyczne, oraz zmiany podczas gojenia, oraz to jak operacja wpłynie na pacjenta zarówno pod względem osobistym i zawodowym, jakie zmiany w stylu życia mogą towarzyszyć okresowi rekonwalescencji, a także związane z tym kwestie finansowe.

Czytaj dalej

Lekarz będzie musiał najpierw zakwalifikować Cię, czy nadajesz się do operacji chirurgii sylwetki. Możesz nie być odpowiednim kandydatem, jeśli masz przewlekłe schorzenia lub jeśli nie jesteś w stanie zobowiązać się do powstrzymania się od palenia i produktów nikotynowych, przez cztery do sześciu tygodni przed i po zabiegu.

Chirurg wyjaśni, jak operacja może zmienić ciało pacjenta i czego można spodziewać się w jej wyniku. Jest to okazja dla pacjenta, aby zrozumieć, co chce osiągnąć dzięki operacji. Rozważenie opcji i możliwych rezultatów pomoże podjąć właściwą decyzję.

W KCM Clinic zostaną Państwo poinformowani o konkretnych procedurach, czego można się spodziewać w wyniku operacji, o korzyściach, ryzyku i możliwych powikłaniach, a także o innych alternatywach. Lekarz może zalecić dodatkowe procedury, aby polepszyć ogólny rezultat zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą operacji na ciało w KCM Clinic

Czytaj mniej

  Wypełnij formularz

  Nasz koordynator odezwie się w ciągu 24 h


  Wypełniając formularz zgadzam się z Polityką prywatności i
  wykorzystywania przekazywanych danych.

  Pozostałe oddziały / Kliniki

  Wyślij zapytanie

   Wypełniając formularz zgadzam się z Polityką prywatności oraz sposobem wykorzystania wysłanych danych.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KCM Clinic S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

   Zarejestruj się

   Wizyty, zabiegi szpitalne

   • Pon - Pt  7:30 - 19:00
   • Sobota    9:00 - 13:00

   Centrum Chirurgii Bariatrycznej

   Centrum Chirurgii Plastycznej

   Centrum Chirurgii Kręgosłupa

   Centrum Stomatologii

   • Pon - Pt   8:00 - 19:00
   • Sobota     9:00 - 13:00

   OMEGA Diagnostyka Obrazowa

   • Pon – Pt  7:00 – 21:00
   • Sobota     7:00 – 21:00

   Godziny Otwarcia

   • Pon - Pt   7:30 - 20:00
   • Sobota     7:30 - 17:00

   Centrum Stomatologii KCM Jelenia Góra

   • Pon - Pt   8:00 - 20:00
   • Sobota      9:00 - 14:00

   KCM Clinic Wrocław

   • Czynne po umówieniu wizyty

   Chat KCM Clinic

   • Pon - Pt   8:00 - 19:00

   Lokalizacje

   KCM Clinic Jelenia Góra

   • ul. Bankowa 5-7 58-500 Jelenia Góra

   KCM Clinic Wrocław

   • ul. Krucza 2A 53-406 Wrocław

   Parking