Skontaktuj się z koordynatorem
+48 75 645 2000

Napisz do nas wiadomość
rejestracja@kcmclinic.pl

KCM Clinic S.A. to prywatny multidyscyplinarny szpital leczący pacjentów z całego świata, specjalizujący się w zaawansowanej chirurgii małoinwazyjnej, w szczególności chirurgii otyłości (bariatrycznej) i metabolicznej, chirurgii estetycznej, plastycznej, ortopedii i chirurgii kręgosłupa oraz rehabilitacji. Innowacyjne operacje i zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik chirurgicznych przeprowadzane są na najwyższym światowym poziomie gwarantującym najwyższe standardy i bezpieczeństwo opieki medycznej.

Współpracujemy z czołowymi specjalistami chirurgii oraz kadrą medyczną szanowaną i uznaną wśród pacjentów oraz międzynarodowe środowiska medyczne. Wszystkim naszym pacjentom oferujemy holistyczną opiekę z profesjonalnym wsparciem przed i po zabiegu. Centrum diagnostyczne w KCM Clinic gwarantuje szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz kompleksową diagnostykę z najnowszym rezonansem magnetycznym i tomografią komputerową do szybkiej i precyzyjnej diagnozy.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym pacjentom skrupulatnej, spersonalizowanej opieki z dostępem do najnowszych osiągnięć medycznych. Jesteśmy również międzynarodowym centrum edukacyjnym dla innych chirurgów i specjalistów z zagranicy organizującym międzynarodowe konferencje i warsztaty z chirurgii na żywo w tematyce najnowszych zaawansowanych procedur małoinwazyjnych.

Szpital ma wyjątkową reputację dzięki unikalnym technikom leczenia, które opierają się na stosowaniu minimalnie inwazyjnych procedur w chirurgii bariatrycznej  (w tym laparoskopowej rękawowej resekcji żołądka, tzw. gastric sleeve), chirurgii kręgosłupa, chorobach urologicznych itp. KCM Clinic wraz z kilkoma innymi klinikami w Europie oferuje tę technologię swoim pacjentom. Podczas zabiegow z chirurgii bariatrycznej i ginekologicznej wykorzystujemy Laparoskop 3D Olympus. Chirurgia plastyczna jest wykonywana z użyciem fibrynowego uszczelniacza BAXTER, co znacznie zmniejsza blizny. W naszym multidyscyplinarnym szpitalu znajdują się multimedialne sale operacyjne, centrum chirurgiczne oraz centrum rehabilitacji. Pacjenci mogą wybrać pokój 1 lub 2 osobowy z wanną, TV z Netflix i internetem.

KCM Clinic posiada akredytację ISO 9001 za utrzymywanie wysokich standardów klinicznych. Szpital jest członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyki Medycznej i aktywnie wymienia specjalistów z najlepszymi ośrodkami medycznymi w USA, Niemczech oraz Uniwersytetem Wrocławskim w Polsce.

  Wypełnij formularz

  Nasz koordynator odezwie się w ciągu 24 h


  Wypełniając formularz zgadzam się z Polityką prywatności i
  wykorzystywania przekazywanych danych.

  Pozostałe oddziały / Kliniki

  Wyślij zapytanie

   Wypełniając formularz zgadzam się z Polityką prywatności oraz sposobem wykorzystania wysłanych danych.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KCM Clinic S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

   Zarejestruj się

   Wizyty, zabiegi szpitalne

   • Pon - Pt  7:30 - 19:00
   • Sobota    9:00 - 13:00

   Centrum Chirurgii Bariatrycznej

   Centrum Chirurgii Plastycznej

   Centrum Chirurgii Kręgosłupa

   Centrum Stomatologii

   • Pon - Pt   8:00 - 19:00
   • Sobota     9:00 - 13:00

   OMEGA Diagnostyka Obrazowa

   • Pon – Pt  7:00 – 21:00
   • Sobota     7:00 – 21:00

   Godziny Otwarcia

   • Pon - Pt   7:30 - 20:00
   • Sobota     7:30 - 17:00

   Centrum Stomatologii KCM Jelenia Góra

   • Pon - Pt   8:00 - 20:00
   • Sobota      9:00 - 14:00

   KCM Clinic Wrocław

   • Czynne po umówieniu wizyty

   Chat KCM Clinic

   • Pon - Pt   8:00 - 19:00

   Lokalizacje

   KCM Clinic Jelenia Góra

   • ul. Bankowa 5-7 58-500 Jelenia Góra

   KCM Clinic Wrocław

   • ul. Krucza 2A 53-406 Wrocław

   Parking