Rejestracja
+48 75 645 2000

Napisz do nas wiadomość
rejestracja@kcmclinic.pl

W ramach Poradni Chirurgii Dziecięcej podejmujemy leczenie wielu chorób wrodzonych i nabytych, wymagających interwencji chirurgicznej.

W Poradni przyjmowani są najmłodsi Pacjenci – od okresu noworodkowego do 18. roku życia.

Poradnia oferuje specjalistyczne konsultacje (m.in. kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, kontrolne po zabiegach), jak również usługi diagnostyczne oraz terapeutyczne dla pacjentów wymagających:

W razie wskazań medycznych Pacjent może być kierowany do leczenia operacyjnego w naszej klinice.

Oferujemy pełną diagnostykę, zarówno dla dorosłych Pacjentów, jak i dzieci, w tym:

  1. USG/ DOPPLER,
  2. Rezonans magnetyczny,
  3. Tomograf komputerowy.

Konsultacje w zakresie chirurgii dziecięcej przeprowadza lek. med. Piotr Kwiatuszewski – specjalista chirurgii dziecięcej.

Lek. med. Piotr Kwiatuszewski ceniony jest za ogromną troskliwość, życzliwość, wyrozumiałość, fachowość, oraz właściwe podejście do pacjentów, co jest szczególnie ważne w przypadku młodszych Pacjentów.

  • Nasi Pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnej formy opieki medycznej jaką są konsultacje medyczne online - bez wychodzenia z domu. Dbamy o Państwa zdrowie, niezależnie od odległości.
  • Zapewniamy Pacjentom nie tylko opiekę medyczną, ale również kompleksową obsługę ubezpieczeń. Współpracujemy z 13 operatorami, co oznacza szeroki dostęp do zabiegów oraz najlepszych lekarzy specjalistów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wizyty u kardiologa, badań diagnostycznych czy rehabilitacji, ubezpieczenie w jednej z sieci medycznych, którą obsługujemy, przyniesie Państwu szereg korzyści, w tym oszczędność czasu oraz pieniędzy.
  • KCM Clinic należy do grona placówek medycznych, które honorują Kartę Dużej Rodziny.
    Wierzymy, że dbając o zdrowie, możecie Państwo wprowadzić pozytywne zmiany nie tylko w swoim życiu, ale także w życiu swoich bliskich. Dlatego serdecznie zachęcamy całe rodziny do kontaktu z nami i korzystania z szerokiego zakresu usług, od procedur diagnostycznych, stomatologicznych po zaawansowane zabiegi chirurgiczne.