Implanty pośladków

Mnóstwo osób marzy o zgrabnych pośladkach. Dotyczy to kobiet jak i mężczyzn, bez względu na wiek. Powodów może być wiele: utrata ich dawnego kształtu i jędrności, wady wrodzone, obiekt kompleksów, chęć powiększenia. Dzięki medycynie estetycznej jest to możliwe bez większego wysiłku. Implanty pośladków nadają lepszego i symetrycznego kształtu pośladkom, czego rezultatem jest ich jędrność oraz uniesienie.

Powiększanie pośladków implantami

Pragnąc wyróżnić się perfekcyjnym wyglądem swoich pośladków warto zdecydować się na powiększenie ich przy użyciu implantów. Zabieg polega na chirurgicznym umieszczeniu implantów w pośladkach. Skutecznie to działa na wizualną prezentację, dzięki efektowi uniesienia oraz ujędrnienia. Może to przestać być jedynie marzeniem, które spełnisz w KCM Clinic. Dbamy o komfort pacjenta oraz otaczamy go najlepszą opieką.

Zanim znajdziesz się na sali operacyjnej należy wybrać się na konsultację do chirurga medycyny estetycznej, który dokładnie wytłumaczy całą procedurę umieszczenia implantów w pośladkach. Skrupulatnie przeprowadzony wywiad w KCM Clinic wraz ze specjalistycznym badaniem, zapewni lekarza oraz pacjenta o prawidłowym przebiegu operacji. Dzięki niej zyskasz idealne pośladki, które staną się Twoim nowym atutem. Proporcjonalne i unasienione będą świetnie podkreślały cały wygląd, doskonale eksponując wybraną stylizację.

Rodzaje implantów pośladków

Implanty pośladków to inaczej torebki wypełnione żelem silikonowym. Występują różne wielkości, tak aby zostały dostosowane do indywidualnych preferencji każdego z pacjentów. W tym celu, podczas konsultacji w jednej z naszych placówek, lekarz dokonuje stosownych pomiarów. Na tej podstawie oraz rozmowy z pacjentem, podejmuje decyzje co do ostatecznej wielkości.

Powiększenie pośladków implantami jest całkowicie bezpieczne. Możliwe jest dostosowanie kształtu implantu do uzyskania docelowych efektów:

 • implanty okrągłe – wydatne, krągłe i wystające pośladki;
 • implanty anatomiczne – przypominają swoim kształtem kroplę wody; efekt jest bardziej subtelny i naturalny.

Wszyscy nasi pacjenci mogą być pewni, że stosowane przez nas materiały w tym przede wszystkim implanty stanowią gwarancję najwyższej jakości. Pochodzą one od sprawdzonych, certyfikowanych producentów. Spełniają wszelkie europejskie oraz światowe standardy bezpieczeństwa. Implanty są również odporne na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych. Świadczone przez nas usługi to gwarancja satysfakcji z uzyskanych efektów. W KCM Clinic działamy, aby uwydatnić wszelkie zalety i walory naszych pacjentów. Spełniamy marzenia, po to aby znów odzyskali pewność siebie i ujrzeli swoje piękno. Największą nagrodą jest dla nas zadowolenie oraz liczne zaufanie, którym nas tak liczne obdarzają kolejni pacjenci.

Implanty pośladków – cena

Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim pacjentom najwyższej klasy opieki. Staramy się, aby czuli pełen komfort przed, w trakcie oraz zarówno po zabiegu. Świadczone przez nas usługi operacji plastycznych w KCM Clinic to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości, ale także wspaniała opieka.

Zastanawiając się ile kosztują implanty pośladków, należy zwrócić uwagę na najlepsze oferty – tak aby jakość usług przejawiała się w każdym aspekcie działa kliniki chirurgii plastycznej. W KCM Clinic stawiamy właśnie na działanie mające na celu sprostać wszelkim oczekiwaniom, spełniając konieczne warunki do uzyskania usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksowy pakiet, który zakłada koszt operacji, wykonanej przez wykwalifikowaną kadrę chirurgów plastyków, diagnostykę i konsultacje przed operacją oraz po zabiegu. Pacjenci hospitalizowani są w komfortowych pokojach, gdzie nasz zespół zadba o wszelkie wygody oraz specjalistyczne opatrunki zabiegowe.

Ostateczna cena powiększenia pośladków implantami, zależna jest od wielu czynników. Szacowany koszt przedstawia się w granicach 17 500-28 000 zł, jednakże dopiero po konsultacji z lekarzem można to stwierdzić. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które marzą o ujędrnieniu swoich pośladków.

Operacja ma na celu podniesienie pośladków, zmniejszenie bądź powiększenie, jak również wymodelowanie ich kształtu. W trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar skóry. Chirurg wykonuje nacięcie w fałdzie pośladkowym i wszczepia implant w określone miejsce. Czas trwania zabiegu to 3-4 godziny ze znieczuleniem ogólnym.

Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i dolegliwościach podczas konsultacji lekarskiej. Wszystkie wymagane badania należy wykonać zgodnie z zaleceniem lekarza przed zabiegiem. Bardzo istotne jest zaprzestanie palenia papierosów i spożywania alkoholu przed zabiegiem, ponieważ te substancje mają znaczący, negatywny wpływ na gojenie się ran. Rekomendujemy zrezygnowanie z alkoholu i papierosów na możliwie jak najdłuższy okres przed i po zabiegu aby uniknąć powstania blizn pooperacyjnych.

W początkowym okresie gojenia pacjent powinien przebywać w pozycji na brzuchu aż do momentu przyjęcia się implantów. Czas rekonwalescencji to 10-14 dni, należy nosić bieliznę uciskową, która usprawni gojenie się ran po zabiegu.

Nie należy wykonywać żadnych ćwiczeń fizycznych do 4 tygodni. Przez pierwsze tygodnie po operacji należy unikać wysiłku fizycznego lub podnoszenia ciężkich przedmiotów, a także wizyt w saunie, kąpieli w wannie oraz opalania się. Warto również możliwie jak najdłużej zrezygnować ze spożywania alkoholu i palenia wyrobów zawierających nikotynę. Jest to ważne ze względu na poprawne gojenie się ran po operacji i zmniejszenie prawdopodobieństwa powstania blizn.

Osoby zmagające się z chorobami współistniejącymi lub innymi problemami zdrowotnymi muszą poinformować o tym lekarza podczas pierwszej konsultacji kwalifikacyjnej. Przed zabiegiem należy wykonać wszystkie badania zgodnie z zaleceniem lekarza i przestrzegać wszelkich rekomendacji przed i po zabiegu.

Wyślij zapytanie

  Wypełniając formularz zgadzam się z Polityką prywatności oraz sposobem wykorzystania wysłanych danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KCM Clinic S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zarejestruj się

  Wizyty, zabiegi szpitalne

  • Pon - pt  7:30 - 19:00
  • Sobota    9:00 - 13:00

  Centrum Chirurgii Bariatrycznej

  Centrum Chirurgii Plastycznej

  Centrum Chirurgii Kręgosłupa

  Centrum Stomatologii

  • Pon - pt   8:00 - 19:00
  • Sobota     9:00 - 13:00

  Punkt poboru i testów COVID-19

  • Pon - pt     8:00 - 18:00
  • Sobota      8:00 - 14:00
  • Niedziela  8:00 - 14:00

  OMEGA Diagnostyka Obrazowa

  • Pon – pt  7:30 – 19:00
  • Sobota     9:00 – 13:00

  Godziny Otwarcia

  • Pon - Pt   7:30 - 21:00
  • Sobota     7:30 - 18:00

  Centrum Stomatologii KCM Jelenia Góra

  • Pon - Pt   8:00 - 20:00
  • Sobota      9:00 - 14:00

  KCM Clinic Wrocław

  • Czynne po umówieniu wizyty

  Chat KCM Clinic

  • Pon - Pt   8:00 - 19:00

  Lokalizacje

  KCM Clinic Jelenia Góra

  • ul. Bankowa 5-7 58-500 Jelenia Góra

  KCM Clinic Wrocław

  • ul. Krucza 2A 53-406 Wrocław

  Parking