Co nas wyróżnia?

Kompleksowa opieka i wysokospecjalistyczna medycyna

Oferujemy szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę pacjenta:  od pierwszego kontaktu z pracownikami Działu Obsługi Pacjenta celem informacji o usługach ambulatoryjnych i szpitalnych, przez konsultacje u doświadczonych lekarzy specjalistów w Poradniach Specjalistycznych oraz specjalistyczną szeroką diagnostykę w Pracowniach Diagnostyczno-Zabiegowych, po przyjęcie w razie potrzeby do komfortowego nowoczesnego Szpitala, jednego z najlepszych ośrodków w Polsce i Europie specjalizujących się w małoinwazyjnej chirurgii laparoskopowej 3D oraz małoinwazyjnej i endoskopowej chirurgii kręgosłupa.

Nasze Centrum Leczenia Otyłości i Chirurgii Laparoskopowej 3D, Centrum Leczenia Endometriozy i Ginekologii Laparoskopowej 3D oraz Dolnośląskie Centrum Małoinwazyjnej Chirurgii Kręgosłupa zostało nagrodzone międzynarodową certyfikacją GCR (Global Clinic Rating). Z operacji w naszym szpitalu korzysta coraz więcej zadowolonych pacjentów z Polski i zagranicy.

Pooperacyjną szybką rekonwalescencję zapewnia Dział Rehabilitacji KCM.   Troszcząc się o kompleksową opiekę dla pacjenta, zapraszamy rownież do skorzystania z usług naszej nowoczesnej Kliniki Stomatologii i Implantologii oraz Medycyny Estetycznej.

Każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie, a nasz personel dokłada wszelkich starań, aby diagnostyka, terapia i rehabilitacja w KCM Clinic przebiegały szybko i sprawnie.

Profesjonalna kadra medyczna

Zespół KCM Clinic to doświadczeni lekarze specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, którzy nieustannie poszerzają wiedzę medyczną i doskonalą swoje umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i pasji, z jaką wykonują swój zawód, gwarantują specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Najnowsze technologie 3D w laparoskopii operacyjnej

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Europie  zabiegi laparoskopowe w chirurgii bariatrycznej i ginekologii laparoskopowej wykonujemy w najnowszej technologii 3 D. Trójwymiarowa laparoskopia zapewnia komfort dla operatora jak i pacjenta dając najwyższej klasy wizualizację obrazu i głębi, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność wykonania zabiegu przy ograniczeniu możliwych powikłań.

Działalność naukowa i edukacyjna

KCM to dzisiaj prężne centrum edukacyjne, międzynarodowy ośrodek szkoleniowy . KCM jest zarejestrowanym podmiotem edukacyjnym dla innych lekarzy, organizatorem międzynarodowych konferencji i warsztatów w najnowocześniejszych technikach operacyjnych  z przekazem  na żywo operacji z  sali operacyjnej.

KCM organizuje cyklicznie wspolnie z firmami Olympus i Johnson&Johnson oraz Joimax:

- Międzynarodowe Warsztaty w GINEKOLOGII LAPAROSKOPOWEJ w technologii 3D z zakresu leczenia niepłodności, endometriozy, guzów nowotworowych i mięśniaków macicy z  transmisją live z sali operacyjnej

- Międzynarodowe Warsztaty w LAPAROSKOPII BARIATRYCZNEJ w technologii 3D z  transmisją live z sali operacyjnej

- Międzynarodowe Konferencje Neukowo-Szkoleniowe w małoinwazyjnej neurochirurgii kręgosłupa, z transmisją LIVE  z sali operacyjnej

KCM jest  centrum referencyjnym dla światowych liderów technologii medycznych w małoinwazyjnej nowoczesnej chirurgii, takich jak Olympus, Johnson&Johnson, Arthrex, ZimmerBiomet, Joimax, Straumann

Pierwszy ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej w operacjach edoskopii szyjnej kregosłupa

KCM  jako pierwszy ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z 7 ośrodków na świecie  wprowadziło zabiegi małoinwazyjne metodą endoskopową w leczeniu małoinwazyjnym szyjnej dyskopatii kręgosłupa

Nowoczesny sprzęt medyczny na światowym poziomie

Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny i diagnostyczny. Wykonujemy liczne zabiegi w bardzo nowocześnie wyposażonym szpitalu i komfortowych warunkach. Zapewniamy standardy Unii Europejskiej, bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.

Współpraca z Johnson & Johnson

Współpracujemy ze specjalistami światowej klasy. Johnson & Johnson to organizacja obejmująca szpitale na calym swiecie,. Dzięki współpracy naukowej nasi lekarze poszerzają swoją wiedzę i zyskują nowe umiejętności medyczne, które wykorzystują w swojej pracy.

Komfortowe warunki, przyjazna atmosfera

Szpital KCM Clinic spełnia najwyższe standardy obsługi Pacjenta i jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy własnym parkingiem i podjazdem dla karetek, a dzięki położeniu w centrum miasta, dogodną komunikacją miejską. Wszystkie procedury medyczne odbywają się w miłej i możliwie bezstresowej atmosferze.