Co nas wyróżnia?

Kompleksowa opieka

Zapewniamy kompleksową obsługę od pierwszego kontaktu w rejestracji, umawianie wizyt na konsultacje oraz kompleksowe badania specjalistyczne celem jak najszybszego postawienia diagnozy, w razie potrzeby przyjęcie do szpitala, aż po pooperacyjną rehabilitację. Każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie, a nasz personel dokłada wszelkich starań, by leczenie w KCM Clinic przebiegło możliwie szybko i sprawnie.

Profesjonalna kadra

Zespół KCM Clinic to doświadczeni lekarze specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy cały czas poszerzają wiedzę medyczną i doskonalą swoje umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i pasji, z jaką wykonują swój zawód, gwarantują specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Najnowocześniejsza technologia 3D w laparoskopii operacyjnej

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Europie  zabiegi laparoskopowe w chirurgii bariatrycznej i ginekologii laparoskopowej wykonujemy w najnowszej technologii 3 D. Trójwymiarowa laparoskopia zapewnia komfort dla operatora jak i pacjenta dając najwyższej klasy wizualizację obrazu i głębi, a tym samym bezpieczeństwo i skuteczność wykonania zabiegu, ograniczenie możliwych powikłań.

Centrum edukacyjne dla innych lekarzy, międzynarodowy ośrodek szkoleniowy i referencyjny

KCM jest zarejestrowanym podmiotem edukacyjnym dla innych lekarzy, organizatorem międzynarodowych konferencji i warsztatów w najnowocześniejszych technikach operacyjnych  z przekazem  na żywo operacji z  sali operacyjnej.

KCM organizuje cyklicznie wspolnie z firmami Olympus i Johnson&Johnson oraz Medtronic:

- Międzynarodowe Warsztaty w GINEKOLOGII LAPAROSKOPOWEJ w technologii 3D z zakresu leczenia niepłodności, endometriozy, guzów nowotworowych i mięśniaków macicy z  transmisją live z sali operacyjnej

- Międzynarodowe Warsztaty w LAPAROSKOPII BARIATRYCZNEJ w technologii 3D z  transmisją live z sali operacyjnej

- Międzynarodowe Konferencje Neukowo-Szkoleniowe w małoinwazyjnej neurochirurgii kręgosłupa, z transmisją LIVE  z sali operacyjnej

KCM jest  centrum referencyjnym dla światowych liderów technologii medycznych  w małoinwazyjnej nowoczesnej chirurgii, takich jak Olympus, Johnson&Johnson, Medtronic, Arthrex, ZimmerBiomet, Joimax, Straumann

Pierwszy ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej w szyjnej endoskopii kregosłupa

KCM  jako pierwszy ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z 7 ośrodków na świecie  wprowadziło zabiegi małoinwazyjne metodą endoskopową w leczeniu małoinwazyjnym szyjnej dyskopatii kręgosłupa

Nowoczesny sprzęt medyczny na światowym poziomie

Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny i diagnostyczny. Wykonujemy liczne zabiegi w bardzo nowocześnie wyposażonym szpitalu i komfortowych warunkach. Zapewniamy standardy Unii Europejskiej, bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.

Współpraca z Sanford Health w USA

Współpracujemy ze specjalistami światowej klasy. Sanford Health to organizacja obejmująca 34 szpitale, 116 klinik i zatrudniająca prawie 1000 lekarzy w 70 specjalnościach. Dzięki współpracy naukowej nasi lekarze poszerzają swoją wiedzę i zyskują nowe umiejętności medyczne, które wykorzystują w swojej pracy.

Komfortowe warunki, przyjazna atmosfera

Szpital KCM Clinic spełnia najwyższe standardy obsługi Pacjenta i jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy własnym parkingiem i podjazdem dla karetek, a dzięki położeniu w centrum miasta, dogodną komunikacją miejską. Wszystkie procedury medyczne odbywają się w miłej i możliwie bezstresowej atmosferze.