Kontakt

Adres:

KCM Clinic S.A.
ul. Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra

Dojazd i parkingi:

Dysponujemy własnym parkingiem i dojazdem dla karetek, a nasza infrastruktura dostosowana jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia KCM Clinic:

poniedziałek-piątek: 7:30 - 21:00
sobota: 8:00-18:00

Napisz do nas:

Skorzystaj z adresu e-mail: rejestracja@kcmclinic.pl lub wypełnij formularz kontaktowy

Rejestracja, Informacja:

T: +48 756112222

KCM Poradnie + KCM Diagnostyka :

T: +48 75 645 20 00

E: rejestracja@kcmclinic.pl

KCM Szpital:

T: +48 75 645 30 30
M: +48 531 833 682

E: szpital@kcmclinic.pl

KCM Okulistyka:

M: : +48 531 834 946

E: okulistyka@kcmclinic.pl

KCM Neurochirurgia:

M: +48 790 531 555

E: neurochirurgia@kcmclinic.pl

KCM Stomatologia + KCM Medycyna Estetyczna:

T: +48 75 645 30 50
M: +48 533 351 009

E: dental@kcmclinic.pl

KCM Rehabilitacja:

T: +48 75 645 30 60
M: +48 531 936 006

E: rehabilitacja@kcmclinic.pl

KCM Chirurgia Plastyczna:

M: +48 531 833 682
M: +48 533 351 009

E: chir.plastyczna@kcmclinic.pl

 

Koordynator ds Obsługi Pacjenta Zagranicznego:

M: +48 533 375 111

E: koordynator@kcmclinic.pl

 

Fax: +48 75 64 52 025

NIP EU611 272 20 32; 
Nr rachunku bankowego:

PKO BP 42 1020 2124 0000 8602 0138 1144

Formularz kontaktowy

  • *Pola obowiązkowe