Kontakt

Adres:

KCM Clinic S.A.
ul. Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra

Dojazd i parkingi:

Dysponujemy własnym parkingiem i dojazdem dla karetek, a nasza infrastruktura dostosowana jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia KCM Clinic:

poniedziałek-piątek: 7:30 - 21:00
sobota: 8:00-18:00

Napisz do nas:

Skorzystaj z adresu e-mail: rejestracja@kcmclinic.pl lub wypełnij formularz kontaktowy

Rejestracja, Informacja:

KCM Poradnie + KCM Diagnostyka :

T: +48 75 645 20 00
M: +48 513 059 681, +48 513 059 680
E: rejestracja@kcmclinic.pl

KCM Szpital:

T: +48 75 645 30 30, +48 75 645 30 31
M: +48 536 267 001
E: szpital@kcmclinic.pl

KCM Okulistyka:

M: : +48 533 358 008  
E: okulistyka@kcmclinic.pl

KCM Neurochirurgia:

T: + 48 75 645 30 30
M: +48 533 898 007 
E: neurochirurgia@kcmclinic.pl

KCM Stomatologia + KCM Medycyna Estetyczna:

T: +48 75 645 30 50
M: +48 536 269 002
E: dental@kcmclinic.pl

KCM Rehabilitacja:

T: +48 75 645 30 60
M: +48 531 936 006
E: rehabilitacja@kcmclinic.pl

KCM Chirurgia Plastyczna:

T: +48 75 645 30 50
M: +48 533 375 111
E: chir.plastyczna@kcmclinic.pl

 

Koordynator ds Obsługi Pacjenta Zagranicznego:

M: +48 533 375 111

E: koordynator@kcmclinic.pl

 

Fax: +48 75 64 52 025

Formularz kontaktowy

  • *Pola obowiązkowe